Księstwo Sarmacji
Geografia miasta Wandowice

Witaj towarzyszu! Znajdujesz się na głównej stronie jedynego socjalistycznego miasta w Sarmacji. Miasta przyjaznego nowym mieszkańcom, w którym każdy ma możliwość wykazania się, zdobycia pracy i doświadczenia. Miasta gdzie panuje wolność, równość i braterstwo -- nie tylko na papierze. Zapraszamy do zwiedzania (jeszcze nie pełnej) strony oraz kontaktu z I sekretarzem Komitetu Obywatelskiego -- naczelnikiem miejscowości. Znajdzie on na pewno chwilę, by porozmawiać, pomóc czy znaleźć pracę.

Pamiętaj -- w naszej małej Ojczyźnie liczy się wolność, kreatywność i zaangażowanie. Każda dziedzina, którą się interesujesz może być przydatna. Każde Twoje zainteresowanie może obrócić się w arcyciekawą inicjatywę. Wystarczy tylko chcieć. W Wandowicach, każdy może znaleźć coś dla siebie. Wystarczy chcieć!

W razie pytań nie wachaj się ich zadawać, to nie boli. Wręcz przeciwnie. Pokazuje, iż umiesz myśleć krytycznie i analitycznie. Dowodzi faktu iż nie jesteś tu tylko 'przelotem'. Pamiętaj, iż I Sekretarz jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Wandowice oparte są na najlepszych cechach socjalizmu. W wirtualnej rzeczywistości, możliwe jest przeniesienie na grunt wykonawczy wiely utopijnych haseł, które tutaj właśnie nabierają właściwego znaczenia. Dlatego każdy, kto wykaże swoje chęci, będzie mógł należeć do Komitetu Obywatelskiego -- czyli organu stanowiącego, wspomagającego pracę I sekretarza i będzie mógł decydować o najważniejszych kwestiach dotyczących miasta.

Pamiętajmy, iż wirtuaklną rzeczywistość tworzymy my i to właśnie od nas zależy, jaka ona będzie. Więc twórz i działaj, Towarzyszu! Droga pełna możliwości stoi przed Tobą otworem!

W imię Wandy!

Historia miasta Wandowice
Prawo miasta Wandowice
Władze miasta Wandowice
Symbole miasta Wandowice
Mieszkańcy miasta Wandowice
Grunty miasta Wandowice

Nasi wspaniali budow niczy, przewodnicy pracy socjalistycznej stworzyli dziś, ku chwale potomnych...

więcej

Wandowice CLUB! To nowa knajpa. Łączy zalety clubingu oraz eatingu jednocześnie...

więcej